header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

WIELICKI FT 2017

Protokół z obrad JURY VIII Festiwal Artystyczny Młodzieży CK-art 2017
TANIEC - 23 marca 2017
Skład Jury: Adrian Kuilk, Krystian czesak, Katarzyna Skawińska

Laureaci

Kategoria Szkoły Podstawowe

I miejsce:
- Joanna Wolak - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Śledziejowicach , nominacja do Gali Laureatów CK-art

II miejsce
- Cheerleaderki z Sierczy - Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy

III miejsce
- Formaja ,,SKOCZKI” - Szkoła Podstawowa w Szarowie

Wyróżnienia:
- Julia Rybak i Sara Rozwadowska - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Jaroszówce
- Formacja ,,ISKRY” - Szkoła Podstawowa w Szarowie


Kategoria Szkoły Gimnazjalne, Dorośli
Soliści /duety:


I miejsce:
- Patrycja Kania - zgłoszenie indywidualne, nominacja do Gali Laureatów CK-art
- Daria Kopeć i Szymon Szymański - Gimnazjum Społecznego im. Lady Sue Ryder w Woli Batorskiej, nominacja do Gali Laureatów CK-art

II miejsce:
- Julia Klimek i Izabela Suder - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobczycach, nominacja do Gali Laureatów CK-art

III miejsce:
- Julia Mistarz - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobczycach

Grupy:


I miejsce:
- Grupa I - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobczycach

II miejsce
- ,,Maturzyści” - Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach

III miejsce:
- Grupa II - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobczycach


Kategoria Szkoły Artystyczne, Instytucje Kultury
Soliści/duety:


I miejsce:
- Gabriela Florczyk - Studio Tańca Dance Omnia, nominacja do Gali Laureatów CK-art

II miejsce:
- REAKCJA DUET - Centrum Tańca i Ruchu Reakcja w Wieliczce

III miejsce: nie przyznano

Wyróżnienia :
- Aleksandra Czuper - Studio Tańca Dance Omnia w Gdowie
- Martyna Pająk - Studio Tańca Dance Omnia w Gdowie
- Kaja Chwajoł - Studio Tańca Dance Omnia w Gdowie

Grupy:

I miejsce:
- OMNIA KIDS - Studio Tańca Dance Omnia, nominacja do Gali Laureatów CK-art
- REAKCJA (taniec współczesny) - Centrum Tańca i Ruchu Reakcja w Wieliczce , nominacja do Gali Laureatów CK-art

II miejsce:
- AVIS - Limanowski Dom Kultury

III miejsce:
- Dance Crew - Centrum Kultury w Gdowie
- OMNIA JUNIOR - Studio Tańca Dance Omnia
- CZADERSI - Małopolskie Centrum Tańca w Wieliczce, nominacja do Gali Laureatów CK-art

Wyróżnienie:
- Teatr Tańca z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu

Ponadto jury postanowiło, że nominację do Finału Wojewódzkiego
Festiwalu „Talenty Małopolski 2017” otrzymuje:

- Joanna Wolak - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Śledziejowicach
- Cheerleaderki z Sierczy - Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy
- Patrycja Kania - zgłoszenie indywidualne
- Gabriela Florczyk - Studio Tańca Dance Omnia w Gdowie
- OMNIA KIDS - Studio Tańca Dance Omnia w Gdowie
- REAKCJA (taniec współczesny) - Centrum Tańca i Ruchu Reakcja w Wieliczce
- REAKCJA DUET - Centrum Tańca i Ruchu Reakcja w Wieliczce