header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

PROGRAM FINAŁ - FORMY TANECZNE

XXX MAŁOPOLSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH I TANECZNYCH
„TALENTY MAŁOPOLSKI 2017”

PROGRAM FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO - DZIEŃ II
20 maja 2017 - FORMY TANECZNE

Regionalne Centrum Oświatowo - Sportowe
ul. Szkolna 43, 32-410 Dobczyce (powiat myślenicki)

KATEGORIA WIEKOWA 6 - 9 LAT
Godzina: 10.00 - 11.00

1. Gabriela Florczyk - Studio Tańca Dance Omnia w Gdowie
2. Maja Kurek – Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
3. CRAZY KIDS I - Zespół Szkół Samorządowych w Roczynach
4. WENA KIDS – Szkoła Tańca Wena – Kraków
5. PROMYCZKI – Szkoła Tańca Wena – Olkusz
6. SNAX – Szkoła Tańca Wena – Olkusz
7. MINI WENA – Szkoła Tańca Wena – Olkusz
8. Formacja Taneczna KOLORY – GRUPA SILVER - Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
9. COOKIE BEAT MINI – Dom Kultury w Kętach
10. OMNIA KIDS - Studio Tańca Dance Omnia w Gdowie
11. HOP JUNIOR – Akademia Ruchu LIBRA w Brzesku

Godzina: 11.15 OGŁOSZENIE WYNIKÓW W KATEGORII WIEKOWEJ 6-9 LAT

KATEGORIA WIEKOWA 10 - 15 LAT
Godzina 11.30 - 12.45
12. Sara Gniecka Etiuda NCK Kraków – Nowohuckie Centrum Kultury w Krakowie
13. Dominika Hydzik – Wadowickie Centrum Kultury
14. Joanna Wolak - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Śledziejowicach
15. Julia Kamińska - Dębińskie Centrum Kultury
16. Patrycja Zachara – Centrum Sztuki Tańca w Krakowie
17. Michalina Świątkowska – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie
18. Helena Kosecka - Dance&Fitnes House w Bochni
19. Julia Puch – Akademia Tańca MILENIUM w Brzeszczach
20. Kamila Pałka – Gimnazjum nr 3 w Olkuszu
21. Karolina Zawilska  – Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej
22. Kacper Kozioł – Szkoła Tańca i Fitness “Impuls” w Wadowicach
23. Nikola Modelska – Studio Baletowe Opery Krakowskiej
24. Alicja Szumny – Krakowska Akademia Tańca
25. Aleksandra Chełmecka – Zespół Szkół Społecznych nr 1 w Krakowie
26. Olga Krempicka – Centrum Kultury Podgórza Ośrodek Ruczaj w Krakowie
27. Julia Mistarz – Gimnazjum w Dobczycach
28. Paulina Gaujour – Centrum Sztuki Tańca w Krakowie
29. Joanna i Agnieszka Potempa -  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Wieprzu
30. Anna Igielska i Michalina Świątkowska – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie
31. Anna Wojtasik i Kinga Luty – Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
32. Paula Szafrańska i Alicja Stopińska – Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
33. REAKCJA DUET - Centrum Tańca i Ruchu Reakcja w Wieliczce

Godzina: 13.15 OGŁOSZENIE WYNIKÓW W KATEGORII WIEKOWEJ 10 - 15 LAT (SOLIŚCI i DUETY)


Godzina 13.30 - 14.30
34. MAŻORETKI QUEEN STEP – Gminne Centrum Kultury w Polance Wielkiej
35. Cheerleaderki z Sierczy - Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy
36. HOP DANCE – Akademia Ruchu LIBRA w Brzesku
37. CRAZY KIDS z Zespołu Szkół Samorządowych w Roczynach
38. BŁYSK – Centrum Kultury w Gnojniku
39. WENA JUNIOR – Szkoła Tańca Wena – Kraków
40. JUMP – Gminny Ośrodek Kultury w Lubniu
41. JUNIOR WENA SQUAD - Szkoła Tańca WENA w Olkuszu
42. MILLI STREET JUNIOR - Akademia Tańca MILENIUM w Brzeszczach
43. NEW WENA JUNIOR - Szkoła Tańca WENA w Olkuszu
44. COOKIE BEAT – Dom Kultury w Kętach
45. WENA JUNIOR - Szkoła Tańca WENA w Olkuszu

Godzina 14.30 - 15.30
46. PARTY-TURA FUN – MOK Nowy Targ
47. Zespół Taneczny NOIZZE - Centrum Kultury i Sportu w Miechowie
48. NEW FRESH - Dance&Fitnes House w Bochni
49. DANCE ARMY D&F HOUSE "Dama Pik" - Dance&Fitnes House w Bochni
50. JDC SWAGGERSI - JDC Dance Studio w Bochni
51. BLVCK JAZZ - Dance&Fitnes House w Bochni
52. ATOMÓWKI - JDC Dance Studio w Bochni
53. Formacja Taneczna KOLORY – GRUPA BLACK - Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
54. ADHDance - Wadowickie Centrum Kultury
55. Formacja Taneczna KOLORY – GRUPA BLUE - Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
56. No Name – Centrum Kultury Podgórza Ośrodek Ruczaj w Krakowie
57. FRAJDA – Szkółka Sportowa FRAJDA w Zakopanem
58. REAKCJA (taniec współczesny) - Centrum Tańca i Ruchu Reakcja w Wieliczce

Godzina: 16.15 OGŁOSZENIE WYNIKÓW W KATEGORII WIEKOWEJ 10 - 15 LAT
(ZESPOŁY)

Godzina 16.30 - 17.00
59. Filip Kwiecień – V Gimnazjum MCE w Bochni
60. Julia Hnatów – Bochnia
61. Dominika Kalicka - Dance&Fitnes House w Bochni
62. Magdalena Mżyk – Wadowickie Centrum Kultury
63. Patrycja Kania - zgłoszenie indywidualne
64. Kamil Pasternak – Wadowickie Centrum Kultury
65. Natalia Milewska – Krakowska Akademia Tańca
66. Monika Poterek – MDK Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie
67. Anna Wilk – Bochnia
68. Ola Szymoniak i Sebastian Kaczmarczyk – Studio Tańca CUBANA Nowy Targ
69. Dominika Kalicka i Kinga Snopek - Dance&Fitnes House w Bochni

Godzina 17.00 - 18.00
70. TRIO UPADŁE ANIOŁY - Dance&Fitnes House w Bochni
71. Formacja Krakowskiej Akademii Tańca – Krakowska Akademia Tańca
72. FD1 – Frygi Drygi Natalia Kubica – Lupa, Zabierzów
73. Formacja Taneczna KOLORY – GRUPA GOLD - Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
74. IRBIS DANCE CREW – Centrum Sportu IRBIS w Krakowie
75. NEW WENA X – Szkoła Tańca Wena – Kraków
76. Zespół JOY – Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
77. 4D CREW – Centrum Tańca FOR DANCE w Sułkowicach
78. RELOAD KIDZ – Studio Tańca CUBANA Nowy Targ
79. Zespół Taneczny PARTY – TURA – MOK Nowy Targ
80. SCANDAL – Akademia Młodego Artysty w Zakopanem
81. MINI ROX – Akademia Młodego Artysty w Zakopanem
82. VOLUME – MOK Rabka – Zdrój

Godzina: 18.30 OGŁOSZENIE WYNIKÓW W KATEGORII WIEKOWEJ 16-21 LAT

Wykonawcy są proszeni o przybycie i potwierdzenie obecności w biurze organizacyjnym Festiwalu na 30 min przed planowanym występem (z przyczyn technicznych może nastąpić przesunięcie w przód lub w tył – nie jest to zależne od organizatorów).

W przypadku korzystania przez uczestników z gotowych podkładów muzycznych, należy dostarczyć je wyłącznie na nośniku CD w formacie AUDIO.