header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

PROGRAM FINAŁ - FORMY MUZYCZNE

XXX MAŁOPOLSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH I TANECZNYCH
„TALENTY MAŁOPOLSKI 2017”

PROGRAM FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO - DZIEŃ I
19 maja 2017 - FORMY MUZYCZNE

Regionalne Centrum Oświatowo - Sportowe
ul. Szkolna 43, 32-410 Dobczyce (powiat myślenicki)

KATEGORIA WIEKOWA 6-9 LAT
Godzina: 9.00 - 10.00
1. Alicja Firek – Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów
2. Zuzanna Gierczyk – WOK Tylmanowa
3. Berenika Grabowska – Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa na Kopcu
4. Helena Bobula – Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy
5. Julita Jarząbek - Sekcja Wokalna Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach
6. Paweł Zduniewicz – PM TRIOLKI Rabka – Zdrój
7. Joanna Gajos – Centrum Kultury i Sportu w Miechowie

Godzina: 10.15 OGŁOSZENIE WYNIKÓW W KATEGORII WIEKOWEJ 6-9 LAT

KATEGORIA WIEKOWA 10-15 LAT
Godzina 10.30 - 11.30
8. Chór Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gdowie
9. Zespół Wokalno-Instrumentalny - ZSO w Szarowie- Gimnazjum w Szarowie
10. Zespół VOX ANIMAE - Gminny Ośrodek Kultury w Kozłowie
11. Zespół Wokalny PUZZLE – MDK im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie
12. Zespół wokalny TRIOLE – PM TRIOLKI Rabka – Zdrój
13. Zespół Impuls – Zespół Szkół w Sobolowie
14. Mała Grupa Wokalna (Gabriela Murzyn, Zuzanna Węglarz, Julia Piwowarczyk) - Sekcja Wokalna Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach
15. ANATA - Gimnazjum Społeczne im. Lady Sue Ryder w Woli Batorskiej
16. Duet Agnieszka Nowakowska i Piotr Sieczka - Szkoła Muzyczna I Stopnia
17. Anna Cieśla - Gimnazjum Społeczne im Lady Sue Ryder

Godzina 11.30 - 12.30
18. Natalia Kruźlak – Bibliotek i Ośrodek Kultury Gminy Budzów
19. Gabriela Fortuna – Bochnia
20. Natalia Kaleta - Gminny Ośrodek Kultury w Kozłowie
21. Nikola Podsiadło - Centrum Kultury i Sportu w Miechowie
22. Elżbieta Adamczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach
23. Aleksandra Parszywka – Bysina
24. Kacper Szczurek – Szkoła Podstawowa nr 2 w Skawinie
25. Weronika Szyba – Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów
26. Grzegorz Pawiński – Zespół Szkół Podstawowych w Bulowicach
27. Emila Azierska - Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach
28. Bartosz Sabuda – Zespół Szkół nr 1 w Choczni
29. Bartosz Nikliborc  – Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Wadowicach

Godzina 12.30 - 13.30
30. Nina Curzydło – Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy
31. Natalia Skupień -  GOKPTiS Bystra-Sidzina
32. Kinga Gurgul – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie
33. Gabrysia Glanowska - Studio EFENDI CLUE w Łobzowie
34. Sonia Polak - Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie
35. Karol Żaba – Siepraw
36. Karolina Fryt  – Centrum Kultury I Wypoczynku w Andrychowie
37. Gabriela Król – Gimnazjum w Bańskiej Niżnej
38. Emilia Małż - Sekcja Wokalna Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach
39. Angelika Sobaniak – Zespół Szkół w Zembrzycach
40. Julia Jarząbek – SEPTYMA Nowy Targ
41. Kamila Justyna Karkoszka – Pracownia Artystyczna ARABESKA Lipnica Wielka

Godzina 13.30 - 14.15

42. Agata Fugat – Kozłów
43. Franciszek Baran - Gimnazjum Niepubliczne im. ks. Jana Twardowskiego w Zabierzowie Bocheńskim
44. Natalia Ryś – Kozłów
45. Maja Sum – Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
46. Nataniel Szczepanek – CKiS Krzeszowice
47. Jagoda Miśko – Gimnazjum w Myślenicach
48. Hania Solarczyk – MDK „Dom Harcerza” w Krakowie
49. Julia Kosek – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Stanisławiu Górnym

Godzina: 15.15 OGŁOSZENIE WYNIKÓW W KATEGORII WIEKOWEJ 10 - 15 LAT

KATEGORIA WIEKOWA 16 - 21 LAT
Godzina 15.30 – 16.00
50. Zespół DISARRAY THEORY - Dobczyce
51. Zespół LOST INDESYTI – Klikuszowa
52. Zespół wokalno- instrumentalny ÓSME NIEBO - Gminny Ośrodek Kultury w Wieprzu
53. Zespół THE CAMEL TRIO – Przecieszyn
54. Duet: Sonia Nowak i Oskar Dębski – Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu

Godzina 16.00 – 17.00
55.  Katarzyna Surowiak – Studio Piosenki YOUNG STARS
56. Agnieszka Wójcik - Sekcja Wokalna Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach
57. Adrianna Ćwiertnia - Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Wadowicach
58. Paulina Walkosz – Gimnazjum nr 1 w Zakopanem
59. Karolina Płaneta – Dębno
60. Olga Gębik – Zakopane
61. Karolina Obstarczyk – Liceum Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
62. Paulina Filipiec – Studio Piosenki YOUNG STARS
63. Wiktoria Kieca - Studio EFENDI CLUE w Łobzowie
64. Julia Latosińska – V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
65. Zuzanna Rosa – Szkoła Muzyczna I st. w Świątnikach Górnych
66. Weronika Kozłowska – Szkoła Muzyczna I st. w Świątnikach Górnych

Godzina 17.00 – 18.00
67. Daria Opałka – Bursa Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 3 w Krakowie
68. Krystian Arnold – Stowarzyszenie Na Rzecz Oświaty, Kultury i Pomocy Społecznej „Wszyscy dla Wszystkich” w Olkuszu
69. Magdalena Morel – MDK im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie
70. Kinga Zabawska – Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Oświęcimiu
71. Daria Reczek – ZSP nr 1 w Brzesku
72. Wiktoria Gorzkowska – Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
73. Patryk Chmura - IV Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu
74. Gabriela Świerczek – Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
75. Wiktoria Sikorska – V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
76. Adrianna Gierula – CKiS Krzeszowice
77. Karolina Paś – Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
78. Sebastian Szydło – Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach

Godzina 18.00 – 19.30
79. Marta Kopacz – Powiatowy Zespół nr 5 Szkół Budowlanych w Oświęcimiu
80. Izabela Snażyk - Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie
81. Sylwia Piątek – Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu
82. Marcin Majcherek – Kęty
83. Mariusz Bretner - Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach
84. Monika Noworolnik – WOK Tylmanowa
85. Katarzyna Gawenda – ZSP nr 1 w Brzesku
86. Dominika Przetocka – Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie
87. Anna Jędrzejek – Rzezawa
88. Monika Stanek - I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach
89. Mariola Czuper – Łąkta Górna
90. Marcelina Makulska - Centrum Kultury i Sportu w Miechowie
91. Klaudia Jurkiewicz – Studio Wokalne VOICESING w Oświęcimiu
92. Aleksandra Karcz – Zespół Szkół nr 2 w Andrychowie
93. Ewa Jurczak – Studio Piosenki YOUNG STARS
94. Kamila Sioła – Zederman
95. Honorata Burtan – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pcimiu
96. Paulina Rusek – Sułkowice
97. Dominika Szyszka - Sekcja Wokalna Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach
98. Zofia Sydor – Kraków

Godzina: 20.30 OGŁOSZENIE WYNIKÓW W KATEGORII WIEKOWEJ 16 - 21 LAT

Wykonawcy są proszeni o przybycie i potwierdzenie obecności w biurze organizacyjnym Festiwalu na 30 min przed planowanym występem (z przyczyn technicznych może nastąpić przesunięcie w przód lub w tył – nie jest to zależne od organizatorów).

W przypadku korzystania przez uczestników z gotowych podkładów muzycznych, należy dostarczyć je wyłącznie na nośniku CD w formacie AUDIO.