header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

NOWOTARSKI 2017

Protokół z posiedzenia obrad jury eliminacji Powiatu Nowotarskiego XXX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2017, który odbył się w Nowym Targu
w dniach 6-7 kwietnia 2017r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 116 podmiotów wykonawczych – to jest 368 uczestników jury w składzie:
– Adrian Kulik
– Karolina Leszko
– Paulina Karp
postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy
(w kolejności występowania):

I. W kategorii muzycznej:
- Zespół LOST INDESYTI „Szklany labirynt” – Klikuszowa
- Gabriela Król „Like I’m gonna lose you” – Gimnazjum w Bańskiej Niżnej
- Zuzanna Gierczyk „Laleczka z saskiej porcelany” – WOK Tylmanowa
- Monika Noworolnik – „Nieznajomy” – WOK Tylmanowa
- Paweł Zduniewicz „Słodki strach” – PM TRIOLKI Rabka – Zdrój
- Zespół wokalny TRIOLE „Na strychu” – PM TRIOLKI Rabka – Zdrój
- Katarzyna Surowiak „Broken vow” – Studio Piosenki YOUNG STARS
- Paulina Filipiec „Fever” – Studio Piosenki YOUNG STARS
- Ewa Jurczak „Jestem białą kartką” – Studio Piosenki YOUNG STARS
- Julia Jarząbek „Bound to you” – SEPTYMA Nowy Targ
- Kamila Justyna Karkoszka „Miasteczko cud” – Pracownia Artystyczna ARABESKA Lipnica Wielka

II. W kategorii tanecznej:
- Duet Ola Szymoniak i Sebastian Kaczmarczyk – Studio Tańca CUBANA Nowy Targ
- Zespół PARTY-TURA FUN – MOK Nowy Targ
- Zespół Taneczny PARTY – TURA – MOK Nowy Targ
- Zespół VOLUME – MOK Rabka – Zdrój
- Zespół RELOAD KIDZ  – Studio Tańca CUBANA Nowy Targ

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

A. W kategorii muzycznej:
- Zespół STOKROTKI – Szkoła Podstawowa w Ochotnicy Górnej
- Milena Filas – PM TRIOLKI Rabka – Zdrój
- Michał Zduniewicz – PM TRIOLKI Rabka – Zdrój
- Karolina Szczurowska – PM TRIOLKI Rabka – Zdrój
- Julia Majerczyk – ZSO nr 1 Nowy Targ
- Magda Panek – SEPTYMA Nowy Targ
- Paulina Bryniarska – Gimnazjum  nr 1 Nowy Targ
- Malwina Łaś – SEPTYMA Nowy Targ
- Edyta Limanówka – SEPTYMA Nowy Targ
- Beata Sutor –SEPTYMA Nowy Targ
- Duet Justyna Skwarek i Artur Sienkowiec – II LO im. Tischnera Rabka – Zdrój
- Laura Listkowska – Załuczne
- Gabriela Truty - Załuczne
- Zuzanna Jachymiak – Gminne Centrum Kultury Szaflary

B. W kategorii tanecznej:
- Zespół SPONTAN Tylmanowa – WOK Tylmanowa
- Zespół FRAJDA II – Klub sportowy FRAJDA Nowy Targ
- Zespół TAKING OVER – ZPO Gimnazjum Łapsze Niżne
- Zespół JKM GROUP – Skomielna Biała

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.
   
Jury szczególnie gorąco w imieniu własnym, a także wszystkich uczestników – dziękuje Starostwu Powiatowemu w Nowym Targu, Powiatowemu Centrum Kultury w Nowym Targu, dyrekcji
i pracownikom merytorycznym, technicznym i administracyjnym Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu oraz wszystkim wolontariuszom za podjęcie trudu organizacyjnego oraz jak zwykle profesjonalną realizację eliminacji powiatowych, tradycyjną podhalańską gościnność i wszechobecną życzliwość
i serdeczność.

Jury dziękuje również pracownikom oraz uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
w Nowym Targu za pomoc przy organizacji eliminacji powiatowych.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.