header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

KRAKOWSKI FT 2017

Protokół z posiedzenia jury
Przeglądu Solowych i Zespołowych Form Tanecznych i Muzycznych SOLVAY 2017
Eliminacje Powiatu Krakowskiego Grodzkiego i Ziemskiego XXX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2017” w Krakowie w dniu 11 kwietnia 2017r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 129 podmiotów wykonawczych – to jest 866 uczestników, jury w składzie:
- Adrian Kulik
- Karolina Moskal
- Ewelina Tutka
postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy
(w kolejności występowania):

I. W kategorii tanecznej:
- Patrycja Zachara – Centrum Sztuki Tańca w Krakowie
- Michalina Świątkowska – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie
- Paulina Gaujour – Centrum Sztuki Tańca w Krakowie
- Duet Anna Igielska i Michalina Świątkowska – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie
- Formacja Casino Royale – Szkoła Podstawowa nr 25 w Krakowie
- Olga Krempicka – Centrum Kultury Podgórza Ośrodek Ruczaj w Krakowie
- Aleksandra Chełmecka – Zespół Szkół Społecznych nr 1 w Krakowie
- Zespól No Name – Centrum Kultury Podgórza Ośrodek Ruczaj w Krakowie
- Zespół FD1 – Frygi Drygi Natalia Kubica – Lupa, Zabierzów
- Zespół JOY – Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
- Monika Poterek – MDK Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie
- Sara Gniecka Etiuda NCK Kraków – Nowohuckie Centrum Kultury w Krakowie
- Zespół WENA KIDS – Szkoła Tańca Wena – Kraków
- Zespół WENA JUNIOR – Szkoła Tańca Wena – Kraków
- Zespół NEW WENA X – Szkoła Tańca Wena – Kraków
- Zespół IRBIS DANCE CREW – Centrum Sportu IRBIS w Krakowie
- Natalia Milewska – Krakowska Akademia Tańca
- Alicja Szumny – Krakowska Akademia Tańca
- Nikola Modelska – Studio Baletowe Opery Krakowskiej
- Formacja Krakowskiej Akademii Tańca – Krakowska Akademia Tańca

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

II. W kategorii tanecznej:

- Maja Trybus – Kraków
- Duet Zuzanna Seweryn & Patrycja Zachara – Centrum Sztuki Tańca w Krakowie
- Zespół „LARGO” – Klub „Kuźnia” Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida w Krakowie
- Zespół PAJĄKI – Centrum Sztuki Tańca w Krakowie
- Zespół FENIKS JUNIOR – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie
- Centrum Sztuki Tańca formacja współczesna 3 – Centrum Sztuki Tańca w Krakowie
- Blanka Sysak – Edukacja Artystyczna Dzieci w Krakowie
- Hanna Fatalska – Edukacja Artystyczna Dzieci w Krakowie
- Urszula Papka – Studio Tańca Jazzowego “Tam Tan” w Krakowie, Centrum Kultury i Promocji Kocmyrzów-Luborzyca
- Zespół z SP 158 GR 6 – Edukacja Artystyczna Dzieci w Krakowie
- Ewa Kowalik- Centrum Kultury Podgórza Ośrodek Ruczaj w Krakowie
- Zespół FD3 – Frygi Drygi Natalia Kubica – Lupa, Zabierzów
- Zespół KosmoX – Centrum Kultury Podgórza Ośrodek Ruczaj w Krakowie
- Zuzanna Michta – MDK Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie
- Monika Sepielak – Kraków
- Anita Stadnicka – Kraków
- Duet Zuzanna Michta i Natalia Kornaus – MDK Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie
- Zespół DANCE EFFORT – MDK Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie
- Zespół DANCE EFFORT II – MDK Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie
- Emilia Dubiel – Elita Dance Center w Krakowie
- Zespół MC – Elita Dance Center w Krakowie
- Zespół SŁONECZKA – Szkoła Tańca Wena – Kraków
- Zespół YOLO – Studio Tańca „ISKRA” w Krakowie
- Karolina Gudz – Studio Baletowe Opery Krakowskiej
- Izabela Głowacka – Studio Baletowe Opery Krakowskiej
- Zespół PREDANCE – Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.

Jury serdecznie dziękuje organizatorom eliminacji tj. Dyrekcji i Pracownikom Centrum Kultury Podgórza - Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY za podjęcie trudu przygotowania i profesjonalną realizację imprezy.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego
w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.