header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

KRAKOWSKI FM 2017

Protokół z posiedzenia jury
Przeglądu Solowych i Zespołowych Form Tanecznych i Muzycznych SOLVAY 2017
Eliminacje Powiatu Krakowskiego Grodzkiego i Ziemskiego XXX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2017” w Krakowie w dniu 12 kwietnia 2017r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 91 podmiotów wykonawczych – to jest 117 uczestników jury w składzie:
- Beata Czajka-Rolińska
- Adrian Kulik
- Karolina Leszko
postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy
(w kolejności występowania):

I. W kategorii muzycznej:

- Maja Sum „Dziękuję” – Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
- Sebastian Szydło „Gdybym był bogaty” – Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach
- Alicja Firek „Zakochany Pierrot” – Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów
- Weronika Szyba „Boję się” – Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów
- Nataniel Szczepanek „Sznurki władzy” – CKiS Krzeszowice
- Adrianna Gierula „Zegarmistrz światła purpurowy” – CKiS Krzeszowice
- Kacper Szczurek „Obiadek rodzinny” – Szkoła Podstawowa nr 2 w Skawinie
- Hania Solarczyk „Kołysanka dla mamy” – MDK „Dom Harcerza” w Krakowie
- Wiktoria Sikorska „Rodzi się ptak” – V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
- Julia Latosińska „Wyśniłam sen” – V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
- Gabriela Świerczek „Memory” – Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
- Wiktoria Gorzkowska „Without You”– Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
- Zuzanna Rosa „Modlitwa o miłość prawdziwą” – Szkoła Muzyczna I st. w Świątnikach Górnych
- Weronika Kozłowska „Something New” – Szkoła Muzyczna I st. w Świątnikach Górnych
- Magdalena Morel „If I Ain’t Got You” – MDK im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie
- Zespół Wokalny PUZLE „Owocowy karnawał” – MDK im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie
- Daria Opalka „Wariatka tańczy” – Bursa Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 3 w Krakowie
- Zofia Sydor „Wybacz Mamasza” – Kraków

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

II. W kategorii muzycznej:
- Gabriela Matys – Ognisko Artystyczne Szlif
- Norbert Kociarz – Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
- Aleksandra Majka – Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
- Katarzyna Fiedor – Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach
- Natalia Tylek – Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Katarzyna Biel – Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Adrianna Dijuk – Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Zespół VERSO – Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Zespół STILL LAUGHING – MDK-D.H. im. Prof. A. Kamińskiego w Krakowie
- Izabela Janowicz – MDK „Dom Harcerza” w Krakowie
- Katarzyna Ciepły – Warsztaty Wokalne Piotra Majewskiego w Skawinie
- Martyna Żołnierczyk – Szkoła Muzyczna I st. w Świątnikach Górnych
- Małgorzata Pawlik – MDK im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie
- Aleksandra Grabowska – MDK im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie   
- Wiktoria Zwolińska – Laboratorium Śpiewu i Mowy w Krakowie
- Jadwiga Kosała – Młodzieżowy Dom Kultury im. Andrzeja Bursy w Krakowie
- Dominika Niebudek – Studio Teatru Muzyki i Tańca w Krakowie
- Natalia Staroń – Gimnazjum nr 2 w Krakowie
- Zuzanna Biały – MDK im. Andrzeja Bursy w Krakowie
- Karolina Kijak – VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.

Jury serdecznie dziękuje organizatorom eliminacji tj. Dyrekcji i Pracownikom Centrum Kultury Podgórza - Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY za podjęcie trudu przygotowania i profesjonalną realizację imprezy.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego
w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.