header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

PROTOKÓŁ FINAŁ FT 2017

Protokół z posiedzenia jury Finału Wojewódzkiego
XXX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „TALENTY MAŁOPOLSKI 2017”
w Dobczycach, w dniu 20 maja 2017r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 78 podmiotów wykonawczych, tj. 619 uczestników form tanecznych, wyłonionych podczas eliminacji powiatowych, jury w składzie:
- Adrian Kulik – instruktor tańca, choreograf, dyrektor Festiwalu „Talenty Małopolski 2017”,
- Milena Jurczyk – nauczyciel tańca, choreograf z Gdańska,
- Alicja Paleta – nauczyciel tańca, choreograf z Krakowa,
- Bartłomiej Łącki – tancerz, instruktor tańca, choreograf z Kielc,
- Stanisław Korotyński – tancerz, finalista VII edycji programu „You can dance” z Łodzi.

postanowiło przyznać:

w kategorii wiekowej 6-9 lat:

A) 1 Nagrodę Główną w postaci tytułu: „TALENT MAŁOPOLSKI 2017”, którą otrzymuje:

- Zespół Taneczny OMNIA KIDS - Studio Tańca Dance Omnia w Gdowie

B) 3 wyróżnienia, które otrzymują:
- Gabriela Florczyk - Studio Tańca Dance Omnia w Gdowie
- Formacja Taneczna KOLORY – GRUPA SILVER - Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
- Zespół Taneczny COOKIE BEAT MINI – Dom Kultury w Kętach

w kategorii wiekowej 10-15 lat:

A) 6 Nagród Głównych w postaci tytułu: „TALENT MAŁOPOLSKI 2017”, które otrzymują:

- Aleksandra Chełmecka – Zespół Szkół Społecznych nr 1 w Krakowie
- Zespół taneczny WENA JUNIOR – Szkoła Tańca Wena – Kraków
- Zespół taneczny JUNIOR WENA SQUAD - Szkoła Tańca WENA w Olkuszu
- Zespół taneczny WENA JUNIOR - Szkoła Tańca WENA w Olkuszu
- Zespół taneczny ATOMÓWKI - JDC Dance Studio w Bochni
- Zespół taneczny No Name – Centrum Kultury Podgórza Ośrodek Ruczaj w Krakowie

B) 16 wyróżnień, które otrzymują:
- Sara Gniecka Etiuda NCK Kraków – Nowohuckie Centrum Kultury w Krakowie
- Joanna Wolak - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Śledziejowicach
- Patrycja Zachara – Centrum Sztuki Tańca w Krakowie
- Helena Kosecka - Dance&Fitnes House w Bochni
- Nikola Modelska – Studio Baletowe Opery Krakowskiej
- Alicja Szumny – Krakowska Akademia Tańca
- Duet: Paula Szafrańska i Alicja Stopińska – Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
- Duet: REAKCJA DUET– Centrum Tańca i Ruchu Reakcja w Wieliczce
- Cheerleaderki z Sierczy - Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy
- Zespół taneczny HOP DANCE – Akademia Ruchu LIBRA w Brzesku
- Zespół taneczny BŁYSK – Centrum Kultury w Gnojniku
- Zespół taneczny NEW WENA JUNIOR - Szkoła Tańca WENA w Olkuszu
- Zespół taneczny NEW FRESH - Dance&Fitnes House w Bochni
- Zespół taneczny JDC SWAGGERSI - JDC Dance Studio w Bochni
- Formacja Taneczna KOLORY – GRUPA BLACK - Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
- Zespół taneczny ADHDance - Wadowickie Centrum Kultury

w kategorii wiekowej 16-21 lat:

A) 7 Nagród Głównych w postaci tytułu: „TALENT MAŁOPOLSKI 2017”, które otrzymują:

- Julia Hnatów – Bochnia
- Natalia Milewska – Krakowska Akademia Tańca
- Duet: Dominika Kalicka i Kinga Snopek - Dance&Fitnes House w Bochni
- Formacja Krakowskiej Akademii Tańca – Krakowska Akademia Tańca
- Zespół taneczny FD1 – Frygi Drygi Natalia Kubica – Lupa, Zabierzów
- Zespół taneczny IRBIS DANCE CREW – Centrum Sportu IRBIS w Krakowie
- Zespół taneczny NEW WENA X – Szkoła Tańca Wena – Kraków

B) 4 wyróżnienia, które otrzymują:
- Monika Poterek – MDK Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie
- Anna Wilk – Bochnia
- Duet: Ola Szymoniak i Sebastian Kaczmarczyk – Studio Tańca CUBANA Nowy Targ
- Zespół taneczny TRIO UPADŁE ANIOŁY  - Dance&Fitnes House w Bochni
 
Jury serdecznie dziękuje wszystkim wykonawcom, ich instruktorom, nauczycielom, rodzicom, opiekunom i animatorom za prezentacje programów konkursowych.

Na tym protokół zakończono.