header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

PROTOKÓŁ FINAŁ FM 2017

Protokół z posiedzenia jury Finału Wojewódzkiego
XXX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „TALENTY MAŁOPOLSKI 2017”
w Dobczycach, w dniu 19 maja 2017r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 94 podmiotów wykonawczych, tj. 183 uczestników form muzycznych, wyłonionych podczas eliminacji powiatowych, jury w składzie:
- Paulina Karp – muzyk, pedagog, wykładowca Akademii Muzycznej w Krakowie,
- Adrian Kulik – dyrektor Festiwalu „Talenty Małopolski 2017”,
- Karolina Leszko – pedagog, wokalistka, Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach
  na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej,
- Ryszard Strojec - muzyk, pedagog, Prezes Stowarzyszenia „Estrady Młodych Talentów”
  w Częstochowie,
- Joanna Ślusarczyk – dyrygent, wokalistka, Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie,
postanowiło przyznać:

w kategorii wiekowej 6-9 lat:

A) 2 Nagrody Główne w postaci tytułu: „TALENT MAŁOPOLSKI 2017”, które otrzymują:

- Paweł Zduniewicz – PM TRIOLKI Rabka – Zdrój
- Joanna Gajos – Centrum Kultury i Sportu w Miechowie

B) 2 wyróżnienia, które otrzymują:
- Helena Bobula – Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy
- Julita Jarząbek - Sekcja Wokalna Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach

w kategorii wiekowej 10-15 lat:

A) 7 Nagród Głównych w postaci tytułu: „TALENT MAŁOPOLSKI 2017”, które otrzymują:

- Zespół Wokalny PUZZLE – MDK im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie
- Duet Agnieszka Nowakowska i Piotr Sieczka - Szkoła Muzyczna I Stopnia
- Kacper Szczurek – Szkoła Podstawowa nr 2 w Skawinie
- Grzegorz Pawiński – Zespół Szkół Podstawowych w Bulowicach
- Bartosz Nikliborc  – Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Wadowicach
- Julia Jarząbek – SEPTYMA Nowy Targ
- Maja Sum – Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach

B) 9 wyróżnień, które otrzymują:
- Zespół wokalny TRIOLE – PM TRIOLKI Rabka – Zdrój
- Natalia Kruźlak – Bibliotek i Ośrodek Kultury Gminy Budzów
- Aleksandra Parszywka – Bysina
- Weronika Szyba – Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów
- Kinga Gurgul – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie
- Karolina Fryt  – Centrum Kultury I Wypoczynku w Andrychowie
- Gabriela Król – Gimnazjum w Bańskiej Niżnej
- Jagoda Miśko – Gimnazjum w Myślenicach
- Hania Solarczyk – MDK „Dom Harcerza” w Krakowie

w kategorii wiekowej 16-21 lat:

A) GRAND PRIX i tytuł „TALENT MAŁOPOLSKI 2017” dla Izabeli Snażyk z Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie za muzykę i tekst do piosenki „Walc nowy”.

B) 14 Nagród Głównych w postaci tytułu: „TALENT MAŁOPOLSKI 2017”, które otrzymują:
- Zespół THE CAMEL TRIO – Przecieszyn
- Agnieszka Wójcik - Sekcja Wokalna Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach
- Paulina Filipiec – Studio Piosenki YOUNG STARS
- Julia Latosińska – V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
- Zuzanna Rosa – Szkoła Muzyczna I st. w Świątnikach Górnych
- Weronika Kozłowska – Szkoła Muzyczna I st. w Świątnikach Górnych
- Gabriela Świerczek – Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
- Wiktoria Sikorska – V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
- Karolina Paś – Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Monika Noworolnik – WOK Tylmanowa
- Ewa Jurczak – Studio Piosenki YOUNG STARS
- Kamila Sioła – Zederman
- Honorata Burtan – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pcimiu
- Zofia Sydor – Kraków

C) 9 wyróżnień, które otrzymują:
- Zespół LOST INDESYTI – Klikuszowa
- Duet: Sonia Nowak i Oskar Dębski – Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu
- Karolina Obstarczyk – Liceum Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
- Daria Opałka – Bursa Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 3 w Krakowie
- Daria Reczek – ZSP nr 1 w Brzesku
- Patryk Chmura - IV Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu
- Sylwia Piątek – Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu
- Marcin Majcherek – Kęty
- Marcelina Makulska - Centrum Kultury i Sportu w Miechowie

Przyznanie Nagrody Głównej – „TALENT MAŁOPOLSKI 2017” jest równoznaczne z zaproszeniem
do udziału w Koncercie Laureatów w „Piwnicy pod Baranami” w Krakowie 18 czerwca 2017r.


Jury serdecznie dziękuje wszystkim wykonawcom, ich instruktorom, nauczycielom, rodzicom, opiekunom
i animatorom za prezentacje programów konkursowych.

Na tym protokół zakończono.