header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

WIELICKI FM 2016

Protokół z posiedzenia obrad jury VII Przeglądu Artystycznego Młodzieży „CK-art”,
Eliminacje Powiatu Wielickiego XXIX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych
„Talenty Małopolski 2016”, które odbyły się w Gdowie w dniu 16 marca 2016r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu  podmiotów wykonawczych form tanecznych, jury w składzie:
– Janusz Gajec,
– Adrian Kulik,
– Karolina Leszko,
postanowiło przyznać:

w kategorii Instrumentaliści:
I miejsce Dawid Zadak – Szkoła Muzyczna I stopnia w Niepołomicach,
II miejsce Julia Piejko - Archidiecezjalna Szkoła Muzyczna II stopnia w Krakowie,
III miejsce Patryk Cebulski - Zespół Szkół im. Ojca św. Jana Pawła II w Niepołomicach,
III miejsce Gabriela Król - Szkoła Muzyczna I stopnia w Sobolowie,
Wyróżnienie Kwartet akordeonowy - Szkoła muzyczna I stopiona w Trzcianie.

w kategorii Soliści:
I MIEJSCE Martyna Kasprzycka - Studio Piosenki Young Stars w Rabie Wyżnej
II MIEJSCE Magdalena Stryszowska - Zespół Szkół im. Ojca św. Jana Pawła II w Niepołomicach
II MIEJSCE Maria Szczygieł – Grodkowice
III MIEJSCE Aleksandra Dulik, akompaniament: Szymon Cygan – Łazany
III MIEJSCE Piotr Sieczka - Szkoła Muzyczna I stopnia w Sobolowie
III MIEJSCE Maja Kowalska - MGOKiS Dobczyce
WYRÓŻNIENIE Martyna Raczek - Gimnazjum w Krzyszkowicach
WYRÓŻNIENIE Aleksandra Kącka - Gimnazjum im. Króla Władysława  Jagiełły w Niepołomicach
WYRÓŻNIENIE Anna Cieśla - Gimnazjum Społeczne im. Lady Sue Ryder Wola Batorska
WYRÓŻNIENIE Gabriela Szyszka - Studio Piosenki Young Stars w Rabie Wyżnej
WYRÓŻNIENIE Angelika Pudlik - MGOKiS Dobczyce
WYRÓŻNIENIE Agata Kubik - Niepubliczne Gimnazjum im. Świętego Wojciecha w Staniątkach
WYRÓŻNIENIE Katarzyna Kuchnik - Szkoła Muzyczna I stopnia w Sobolowie

w kategorii Duet/Trio:
I MIEJSCE ANATA - Gimnazjum Społeczne im. Lady Sue Ryder Wola Batorska
II MIEJSCE Maja Kowalska i Dominik Zając - MGOKiS Dobczyce
WYRÓŻNIENIE Wiktoria Chytroś i Monika Skowronek - Gimnazjum im. księdza Karola Wojtyły w Niegowici

w kategorii ZESPOŁY WOKALNO- INSTRUMENTALNE:
II MIEJSCE Zespół IMPULS - Zespół Szkół w Sobolowie
III MIEJSCE Zespół Wokalny - Gimnazjum nr 2 w Bochni
WYRÓŻNIENIE Zespół Wokalny Szkolnego Koła ,,CARITAS” w Sławkowicach
WYRÓŻNIENIE SQL BAND - Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce

w kategorii ZESPOŁY ROCKOWE:

I MIEJSCE CHARAKTER - Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce
II MIEJSCE Zespół Gimnazjum im. św. Brata Alberta w Gdowie
III MIEJSCE A.R.T. - Zgłoszenie indywidualne

Jury postanowiło, że nominację do Finału Wojewódzkiego Festiwalu „Talenty Małopolski 2016” otrzymuje:
- Dawid Zadak „Toccata nr 2” – Szkoła Muzyczna I stopnia w Niepołomicach,
- Magdalena Stryszowska „Earth song” - Zespół Szkół im. Ojca św. Jana Pawła II w Niepołomicach,
- Aleksandra Dulik „Zamiast” – Łazany,
- Agata Kubik „Tańczące Eurydyki” - Niepubliczne Gimnazjum im. Świętego Wojciecha w Staniątkach,
- Maria Szczygieł „Od nowa” – Grodkowice,
- ANATA „Mix” - Gimnazjum Społeczne im. Lady Sue Ryder Wola Batorska,
- Zespół CHARAKTER „Na skrzydłach aniołów” - Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego w Wieliczce.