header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

OŚWIĘCIMSKI FM 2016

Protokół z posiedzenia obrad jury eliminacji Powiatu Oświęcimskiego
XXIX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2016”,
który odbył się w Oświęcimiu w dniu 22 marca 2016r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 63 podmiotów wykonawczych – to jest 77 uczestników jury w składzie:
- Paulina Karp
– Adrian Kulik
– Karolina Leszko
postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy
(w kolejności występowania):

I. W kategorii muzycznej:

- Magdalena Pawińska „Straszny budzik” – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bulowicach
- Tomasz Teda „Wiosenka” – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bulowicach
- Grzegorz Pawiński „Sercem patrz” – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bulowicach
- Zuzanna Balonek „Laleczka z saskiej porcelany” – Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej w Graboszycach
- Magdalena Kruczała „Dudziarz” - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witkowicach
- Justyna Oczko „Piosenka drewnianych lalek” – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
- Damian Kolasa „Rivers Flows In You + kompozycja własna” – Powiatowy Zespół Szkół Zawodowych
i Ogólnokształcących nr 6 w Brzeszczach
- Emilia Łanoszka „Tuńczyk” – Powiatowy Zespół Szkół nr 9 w Kętach
- Kinga Zabawska „Miasteczko cud” – Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu
- Sylwa Piątek „Byłam różą” – Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu
- Aleksandra Dziędziel „Dante” – Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu
- Karolina Żak „Tylko mnie poproś do tańca” – Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

A. W kategorii muzycznej:
- Natalia Sikora – Studio Wokalne VOICESING w Oświęcimiu
- Zuzanna Matlak – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1 w Kętach
- Zuzanna Bąbacz – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witkowicach
- Nikola Janiczek – Samorządowy Zespół Szkół w Bobrku
- Natalia Matusiak - Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1 w Kętach
- Aleksandra Pławecka - Studio Wokalne VOICESING w Oświęcimiu
- Jakub Szałaśny - Powiatowy Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nr 6 w Brzeszczach
- Anna Malik – Samorządowy Zespół Szkół w Bobrku
- Sonia Nowak i Oskar Dębski - Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu
- Marta Kopacz – Powiatowy Zespół Szkół Budowlanych nr 5 w Oświęcimiu

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom,
opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.

Jury serdecznie dziękuje organizatorom eliminacji, to jest Starostwu Powiatowemu w Oświęcimiu
oraz dyrekcji, pracownikom merytorycznym i technicznym Oświęcimskiego Centrum Kultury za
podjęcie trudu przygotowania i profesjonalną realizację imprezy.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego
w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.