header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

NOWOTARSKI 2016

Protokół z posiedzenia obrad jury eliminacji Powiatu Nowotarskiego XXIX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2016, który odbył się w Nowym Targu
w dniach 25-26 kwietnia 2016r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 139 podmiotów wykonawczych – to jest 496 uczestników jury w składzie:
– Adrian Kulik
– Karolina Leszko
– Paulina Karp
postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy
(w kolejności występowania):

I. W kategorii muzycznej:
- Zespół RUDEL „I’m so excited” – Stowarzyszenie RUDEL w Jabłonce
- Oliwia Duda „I surrender” - Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżnej
- Paulina Filipiec „The climb” - Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżnej
- Magdalena Kubowicz „Dłoń” - Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżnej
- Anna Rusin „Je vole” – Kluszkowce
- Monika Noworolnik „Kiedyś byłam różą” – WOK w Tylmanowej
- Karolina Bielska „Te myśli” – Gimnazjum nr 3 w Ochotnicy Górnej
- Julia Jarząbek „Something new” – Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu
- Martyna Plewa „Boje się” – SEPTYMA w Nowym Targu
- Edyta Limanówka „Cała Doskonała” – SEPTYMA w Nowym Targu

II. W kategorii tanecznej:
- Veronika Sabra – Spytkowice
- Zespół LATIN LADIES – Studio Tańca KUBANA w Nowym Targu
- Zespół PARTY-TURA – MOK w Nowym Targu
- Zespół RELOAD KIDZ – Nowy Targ
- Zespół VOLUME – MOK w Rabce Zdroju

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

A. W kategorii muzycznej:
- Zespół THE ROMERS – I Liceum Ogólnokształcące im. E. Romera w Rabce Zdroju
- Dominika Szyszka - Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżnej
- Katarzyna Surowiak - Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżnej
- Martyna Dziedzic – Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem
- Ewa Piszczek – Białka Tatrzańska
- Dominika Ligas – WOK w Tylmanowej
- Zespół TRIO – Gimnazjum nr 3 w Ochotnicy Górnej
- Jakub Duda – Klikuszowa
- Duet Zuzanna Niemiec, Anita Regiec – ZPO w Sromowcach Niżnych
- Zuzanna Jachymiak – GCKPiT w Szaflarach
- Kamila Karkoszka – Orawska Szkoła Muzyczna
- Zespół EKIPA-ONE MORE SONG – GOK W Rabie Wyżnej
- Julia Mokracka – Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu
- Julia Gwiżdż – Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu
- Duet SEPTYMKA – SEPTYMA w Nowym Targu
- Beata Sutor - SEPTYMA w Nowym Targu
- Martyna Majda – PM TRIOLKI w Rabce Zdroju przy PCK w Nowym Targu
- Karolina Szczurowska - PM TRIOLKI w Rabce Zdroju przy PCK w Nowym Targu
- Klaudia Rogowiec - PM TRIOLKI w Rabce Zdroju przy PCK w Nowym Targu
- Katarzyna Elżbieta Kukułka – ZSPiG w Czarnym Dunajcu

B. W kategorii tanecznej:
- Zespół PARTY-TURA-FUN – MOK w Nowym Targu
- Zespół BAD – Nowy Targ
- Zespół POWER CREW – MOK w Rabce Zdroju

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.
   
Jury szczególnie gorąco w imieniu własnym, a także wszystkich uczestników – dziękuje Starostwu Powiatowemu w Nowym Targu, Powiatowemu Centrum Kultury w Nowym Targu, dyrekcji i pracownikom merytorycznym, technicznym i administracyjnym Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu
oraz wszystkim wolontariuszom za podjęcie trudu organizacyjnego oraz jak zwykle profesjonalną realizację eliminacji powiatowych, tradycyjną podhalańską gościnność i wszechobecną życzliwość i serdeczność.

Jury dziękuje również pracownikom oraz uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
w Nowym Targu za pomoc przy organizacji eliminacji powiatowych.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego
w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.