header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

KRAKOWSKI FT 2016

Protokół z posiedzenia jury
Przeglądu Solowych i Zespołowych Form Tanecznych i Muzycznych SOLVAY 2016
Eliminacje Powiatu Krakowskiego Grodzkiego i Ziemskiego XXIX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2016” w Krakowie w dniu 21 kwietnia 2016r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 114 podmiotów wykonawczych – to jest 914 uczestników, jury w składzie:
– Katarzyna Gać,
– Grzegorz Gargula,
– Katarzyna Skawińska,
postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy
(w kolejności występowania):

I. W kategorii tanecznej:
- Zespół Escape Junior – Uczniowski Klub Sportowy „Liszki 2010” w Liszkach
- Zespół Wena Teens – Szkoła Tańca Wena w Krakowie
- Ewa Kowalik – Centrum Kultury Ruczaj w Krakowie
- Olga Krempicka – Centrum Kultury Ruczaj w Krakowie
- Zespół New Wena X – Szkoła Tańca Wena w Krakowie
- Zespół Escape – Uczniowski Klub Sportowy „Liszki 2010” w Liszkach
- Zespół Wena Kids – Szkoła Tańca Wena w Krakowie
- Zespół Escape Kids – Uczniowski Klub Sportowy „Liszki 2010” w Liszkach
- Zespół No Name – Centrum Kultury Ruczaj w Krakowie
- Grupa „Blue Team” – Studio Tańca „Flow” w Krakowie
- Formacja Zorro – Klub Podwawelski w Krakowie
- Zespół CKiP – grupa „Flow” – Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach
- Zespół “Largo” – Klub Kuźnia w Krakowie
- Zespół Szkoła Podstawowa nr 158 – Edukacja Artystyczna Dzieci w Krakowie
- Zespół Adrenalina Crew – Adrenalina Kraków     
- Natalia Piotrowska – Edukacja Artystyczna Dzieci w Krakowie
- Natalia Kornaus i Zuzanna Michta – MDK Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie
- Aleksandra Chełmecka – Społeczne Gimnazjum nr 1 w Krakowie
- Zespół – Agencja Taneczna iLike w Krakowie
- Zespół Szkoła Podstawowa nr 47 gr. 3 – Edukacja Artystyczna Dzieci w Krakowie
- Urszula Papka – Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
- Zespół Super 6 – Dziecięce Studio Tańca FF w Krakowie
- Zespół Fame – Dziecięce Studio Tańca FF w Krakowie
- Zespół Odjazdersi – Szkoła Tańca Twins Steps w Krakowie
- Zespół Irbis Dance Crew – UKS Irbis w Krakowie
- Zespół Cool Kids – FunkyFree Dance Studio w Krakowie
- Zespół Pump IT UP – FunkyFree Dance Studio w Krakowie
- Zespół FD 1 – SCKiP Zabierzów
- Zespół Tańca Nowoczesnego „Freshest Crew” – Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
- Zespół  FD 2 – SCKiP Zabierzów
- Zespół Joy – Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
- Sebastian Kijania – Szkoła Stepowania MyTap w Krakowie
- Magdalena Górnikiewicz – Krakowska Akademia Tańca w Krakowie
- Szczepan Gacek – Elita Dance Center w Krakowie
- Alicja Szumny – Krakowska Akademia Tańca w Krakowie
- Duet Weronika Szatan i Nadia Tobaben – Elita Dance Center w Krakowie
- Julia Hnatów i Karolina Tłustochowska – Krakowska Akademia Tańca w Krakowie
- Zuzanna Strugacz – Krakowska Akademia Tańca w Krakowie
- Natalia Milewska – Krakowska Akademia Tańca w Krakowie
- Justyna Łopata – Krakowska Akademia Tańca w Krakowie
- Klaudia Kluczkiewicz i Karolina Gudz – Studio Baletowe Opery Krakowskiej w Krakowie
- Duet JJ Style: Justyna Gałka i Joanna Rychlicka – Kraków
- Zespół Flame – Elita Dance Center w Krakowie
- Zespół Krakowska Akademia Tańca – Krakowska Akademia Tańca w Krakowie
- Zespół Dance Army – Elita Dance Center w Krakowie
- Zespół Tańca Nowoczesnego Precedance (Ola i Mateusz) – CSW Solvay w Krakowie

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

II. W kategorii tanecznej:
- Zespół KosmoX – Centrum Kultury Ruczaj w Krakowie
- Zespół Wena Modern – Szkoła Tańca Wena w Krakowie
- Zespół Laris – Centrum Kultury Ruczaj w Krakowie
- Formacja Joy – SP nr 25 w Krakowie
- Escape duet Ola i Oliwka – Uczniowski Klub Sportowy „Liszki 2010” w Liszkach
- Edyta Gawin – Uczniowski Klub Sportowy „Liszki 2010” w Liszkach
- Zespół Mini Mini – Centrum Kultury Ruczaj w Krakowie
- Zespół Calineczki – MDK al. 29 listopada 100 i 102 w Krakowie
- Formacja Happy – Klub Podwawelski w Krakowie
- Zespół Centrum Sztuki Tańca – Edukacja Artystyczna Dzieci w Krakowie
- Zespół Dance Effort III – MDK Fort 49 “Krzesławice” w Krakowie
- Oliwia Biskup i Amelia Roman – Akcja Reakcja w Krakowie
- Martyna Leśniak – Edukacja Artystyczna Dzieci w Krakowie
- Anita Studnicka – SCKM w Krakowie
- Weronika Bentkowska – Społeczne Gimnazjum nr 1 w Krakowie
- Zespół Limonki – Niepubliczna SP im. S. Lema w Bibicach
- Angelika Knap – Edukacja Artystyczna Dzieci w Krakowie
- Zespół Kangurki – Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
- Zespół Let’s Go Crew – FunkyFree Dance Studio w Krakowie
- Zespół Frygi Drygi – Frygi Drygi Natalia Kubica-Lupa w Zabierzowie
- Joanna Ferlejko – SCKM w Krakowie
- Patrycja Urbańczyk – SCKM w Krakowie
- Alicja Gręda – Elita Dance Center w Krakowie
- Zespół Eliciaki – Elita Dance Center w Krakowie
- MLZPiT „Krakowiak” – MLZPiT „Krakowiak” w Krakowie
- Zespół MC Junior – Elita Dance Center w Krakowie

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.

Jury serdecznie dziękuje organizatorom eliminacji tj. Dyrekcji i Pracownikom Domu Kultury Podgórze
oraz Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY za podjęcie trudu przygotowania i profesjonalną realizację imprezy.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego
w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.