header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

KRAKOWSKI FM 2016

Protokół z posiedzenia jury
Przeglądu Solowych i Zespołowych Form Tanecznych i Muzycznych SOLVAY 2016
Eliminacje Powiatu Krakowskiego Grodzkiego i Ziemskiego XXIX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2016” w Krakowie w dniu 7 kwietnia 2016r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 87 podmiotów wykonawczych – to jest 127 uczestników jury w składzie:
–    Karolina Leszko,
–    Paulina Karp,
–    Joanna Ślusarczyk,
postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy
(w kolejności występowania):

I. W kategorii muzycznej:
- Aleksandra Zębala "Udało się prawie" – Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
- Katarzyna Fiedor "Ja dla Pana zasu nie mam" – Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach
- Izabela Janowicz "No to co, że mam piegi" – MDK „Dom harcerza” w Krakowie
- Monika Kusiba " I Will Always Love You" – Centrum Kultury i Rekreacji w Michałowicach
- Zuzanna Szlachetka "Kołysanka dla Michałka" – MDK „Dom harcerza” w Krakowie
- Gabriela Jeleń "Mięta" – Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach
- Kamila Tylek "To nie sztuka wybudować nowy dom" – Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Milena Gawlik "Nie budźcie mnie" – MDK im. Andrzeja Bursy w Krakowie
- Aleksandra Majka "Czas nas uczy pogody" – Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
- Wiktoria Sikorska "Prospekt" – V LO w Krakowie
- Natalia Kurzyńska "Ale jestem" – XII LO w Krakowie
- Zuzanna Początek "W moim ogródecku" – Studio Teatru Muzyki i Tańca w Krakowie
- Still Laughing "My Favourite Things" – MDK ul. Lotnicza 1 w Krakowie
- Gabriela Świerczek "Wishing you were somehow here again" – Centrum Kultury i Promocji
w Kocmyrzowie-Luborzycy
- Zespół Wokalny DOMINO "Zobacz czyje imieniny" – MDK im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie
- Weronika Kozłowska "Crazy" – Szkoła Muzyczna I stopnia w Świątnikach Górnych
- Marcin Salachna "Katiusza" – Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
- Martyna Żołnierczyk "Miasto" – Gimnazjum w Świątnikach Górnych
- Alicja Firek "Gdzieś tam za tęczą" – SCKiPG Zabierzów
- Adrianna Dijuk "Niech żyje bal" – Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Julia Latosińska "Panie który jesteś" – SCKiPG Zabierzów
- Anita Noworyta "Miasteczko Bełz" – Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Edyta Niziołek "Polska Madonna" – Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

II. W kategorii muzycznej:
- Hanna Malinowska – Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
- Maja Sum – Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
- Kamila Morawska – Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach
- Karolina Kijak – VIII Prywatne Akademickie LO w Krakowie
- Studio Teatru Muzyki i Tańca – Studio Teatru Muzyki i Tańca
- Wiktoria Gorzkowska – Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
- Magdalena Litwa – Prywatne Gimnazjum Salwator w Krakowie
- Kamila Szczurek – Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Weronika Szyba – SCKiPG Zabierzów
- Adrianna Gierula – Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Zofia Sydor – POSM II stopnia OKK Wróblowice

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.

Jury serdecznie dziękuje organizatorom eliminacji tj. Dyrekcji i Pracownikom Domu Kultury Podgórze
oraz Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY za podjęcie trudu przygotowania i profesjonalnej realizacji imprezy.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego
w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.