header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

PROTOKÓŁ FINAŁ FM 2015

Protokół z posiedzenia jury Finału Wojewódzkiego
XXVIII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „TALENTY MAŁOPOLSKI 2015”
w Dobczycach, w dniu 22 maja 2015r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 98 podmiotów wykonawczych tj. 199 uczestników, wyłonionych podczas eliminacji powiatowych, jury w składzie:

- Adrian Kulik – dyrektor Festiwalu „Talenty Małopolski 2015”
- Karolina Leszko z Krakowa – pedagog, wokalistka, Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach
  na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
- Ryszard Strojec z Częstochowy - muzyk, pedagog, Prezes Stowarzyszenia „Młodych Talentów”
  w Częstochowie
- Joanna Ślusarczyk z Krakowa – dyrygent, wokalistka, Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie
- Wojciech Wachułka z Krakowa – muzyk, pianista, aranżer

postanowiło przyznać w kategorii form muzycznych:

A) 19 Nagród Głównych w postaci tytułu: „TALENT MAŁOPOLSKI 2015”, które otrzymują:
   (wg kolejności prezentacji):


- Zespół BOHEMA - Centrum Kultury i Sportu w Miechowie
- Daria Opałka - Gminny Ośrodek Kultury w Kozłowie
- Sylwia Pasek – Dębińskie Centrum Kultury w Dębnie
- Dominika Szyszka - Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżnej
- Zespół Wokalny DOMINO - Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie
- Zespół STILL LAUGHING - MDK "Dom Harcerza" im. prof. A. Kamińskiego przy ul. Lotniczej w Krakowie
- Karolina Fryt - Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
- Zofia Sydor - Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia, ul. Basztowa w Krakowie
- Patrycja Broda – Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Oświęcimiu
- Sara Paczyńska - I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach
- Daria Dys - Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
- Wiktoria Gorzkowska - Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
- Julia Latosińska - Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów w Zabierzowie
- Gabriela Ocieczek - Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Karolina Dudek - Stowarzyszenie „Wszyscy dla Wszystkich” w Olkuszu
- Joanna Stoch - Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Kamila Sioła – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu
- Karol Makuch - Centrum Kultury w Gdowie
- Patrycja Kaim - Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach

Przyznanie Nagrody Głównej – „TALENT MAŁOPOLSKI 2015” jest równoznaczne z zaproszeniem
do udziału w Koncercie Laureatów w „Piwnicy pod Baranami” w Krakowie w czerwcu 2015r.


B) 32 wyróżnień, które otrzymują (wg kolejności prezentacji):

- Zespół THE LUCKY BOYS – Szkoła Podstawowa nr 2 w Miechowie
- Gabriela Murzyn - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
- Julia Skupień - Szkoła Podstawowa w Skomielnej Białej
- Martyna Raczek - Gimnazjum im. Św. Jadwigi Królowej w Krzyszkowicach
- Martyna Kasprzycka – Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna w Zakopanem
- Zespół KAROLA – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie
- Malwina Łaś - Studio Piosenki SEPTYMA w Nowym Targu
- Kinga Gurgul – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie
- Zuzanna Skowrońska – Zespół Placówek Oświatowych w Sromowcach Niżnych
- Zespół TRIO – Gimnazjum nr 3 w Ochotnicy Górnej
- Julia Mokracka – Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu
- Daria Reczek – Publiczne Gimnazjum w Jadownikach
- Małgorzata Nawrot – Miejski Dom Kultury w Brzesku
- Michał Ciężadlik - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
- Jędrzej Rosa - Miejski Dom Kultury w Brzesku
- Szymon Grzybacz - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
- Magdalena Kaflińska – I Liceum Ogólnokształcące w Rabce Zdroju
- Zespół ATTACCA - Wadowickie Centrum Kultury w Wadowicach
- Marta Moś - Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1 w Kętach
- Marlena Zamorska - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy
- Bartłomiej Targosz - I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach
- Jan Zając - Studio Wokalne Joanna Kasperek-Szymonik w Oświęcimiu
- Marcin Salachna - Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
- Szymon Koler - I Liceum Ogólnokształcące w Kętach
- Beata Boroń - Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
- Anna Piętoń - Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Kalwarii Zebrzydowskiej
- Kamila Szczurek - Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Magdalena Pletnia - Klub Kultury Wróblowice w Krakowie
- Adrianna Dijuk - Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Maria Szczygieł - ZSO Gimnazjum w Szarowie
- Duet SOUND OF SOUL - Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie
- Borys Stepanyan – Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie

Jury serdecznie dziękuje wszystkim wykonawcom, ich instruktorom, nauczycielom, rodzicom, opiekunom i animatorom za prezentacje programów konkursowych.

Jury szczególnie gorąco w imieniu własnym, a także wszystkich uczestników dziękuje Panu Dyrektorowi Andrzejowi Topie oraz pracownikom merytorycznym, technicznym i administracyjnym
Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach, a w szczególności:
- Pani Katarzynie Maj,
- Pani Aleksandrze Klich,
- Pani Dorocie Płonce,
- Panu Łukaszowi Piwowarczykowi,
- Panu Michałowi Rozwadowskiemu,
- Panu Pawłowi Jamce,
- Pracownikom Działu Technicznego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach,
za podjęcie trudu organizacyjnego, profesjonalną realizację finału wojewódzkiego, gościnność, wszechobecną życzliwość i serdeczność.

Jury dziękuje również Panu Prezesowi Grzegorzowi Garguli oraz członkom Stowarzyszenia Sztuki
i Edukacji Artystycznej w Krakowie za opiekę merytoryczną nad Festiwalem.

Jury w imieniu własnym, wszystkich uczestników oraz organizatorów Festiwalu serdecznie dziękuje:
- Organizatorom etapów powiatowych
- Panu Senatorowi Stanisławowi Bisztydze,
- Panu Karolowi Brózdzie - ZIBET Sp. z o.o. w Myślenicach,
- Panu Kamilowi Brózdzie - ZIBET Sp. z o.o. w Myślenicach,
- Panu Andrzejowi Osińskiemu - Szkoła Osińskich w Myślenicach,
- Panu Janowi Hartabusowi – Piekarnia–Cukiernia „DOM CHLEBA”,
- Panu Janowi Burkatowi - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "JAN",
- Rodzinie Brożków i Palonków - Piekarnia-Cukiernia "ZŁOTY KŁOS",
- Pani Danucie Ścibor – Gospodarstwo Agroturystyczne „Ściborówka”,
- Panu Jarosławowi Chęć - Myślenice iTV Telewizja Powiatowa,
- Pracownikom Myślenice iTV Telewizja Powiatowa,
- Panu Krzysztofowi Kasprzyckiemu - RUCOLA CAFFE,
- Panu Bogdanowi Mickowi – „Piwnica pod Baranami” w Krakowie,
- Panu Maciejowi Hołujowi – Miesięcznik SEDNO,
- Panu Waldemarowi Pączkowi,
- Maltańskiej Służbie Medycznej,
- Wolontariuszom z Gimnazjum Jana Pawła II w Dobczycach,
za wsparcie tegorocznej edycji Festiwalu „TALENTY MAŁOPOLSKI 2015”.

Na tym protokół zakończono.

Dyplomy za wyróżnienia będą do odebrania u organizatorów eliminacji powiatowych od 3 czerwca 2015r.