header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

MYŚLENICKI 2015

Protokół z posiedzenia obrad jury eliminacji Powiatu Myślenickiego XXVIII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2015”, który odbył się w Dobczycach
w dniu 19 marca 2015r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 62 podmiotów wykonawczych – to jest 320 uczestników jury w składzie:
- Karolina Leszko
- Katarzyna Skawińska
- Wojciech Wachułka
postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy
(w kolejności występowania):

I. W kategorii muzycznej:
- JULITA JARZĄBEK "Drzwi do kariery" - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
- GABRIELA MURZYN "Straszny budzik" - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
- DUET CAMBRIA "Say Something" - Gimnazjum im. H. Łasaka w Skomielnej Białej
- DUET JULIA SAWSKA, KRYSTIAN GWIZDAŁA "Bossa Cinco" - Szkoła Muzyczna I Stopnia w Dobczycach
- JULIA SKUPIEŃ "Nie wierz mi, nie ufaj mi" - Szkoła Podstawowa w Skomielnej Białej
- EMILIA MAŁŻ "Za duża, za mała" - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
- MARTYNA RACZEK "Dobranoc Panowie" - Gimnazjum im. Św. Jadwigi Królowej w Krzyszkowicach
- ZESPÓŁ GRYPS "Mam dość" – Myślenice
- PAULINA RUSEK "Ja jestem wamp" - I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach
- KLAUDIA CHROBAK "Moj znak, twój znak" - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

II. W kategorii tanecznej:

- ZESPÓŁ JAMAICA WAVE "Intruz" - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
- STUDIO TAŃCA "R" - GRUPA R2 " Odkrywcy" - Studio Tańca "R" w Sułkowicach
- OLIWIA BIELA "Taneczna krew we mnie"- Studio Tańca "R" w Sułkowicach
- SZYMON KOZAK "Me" - Myślenice

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

A. W kategorii muzycznej:
- MAJA KOWALSKA - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
- ALAN MICHALIK - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
- MARIA BAŃKOWSKA - Siepraw
- ZESPÓŁ HALF TIME - ZSP Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego Myślenice
- KAROLINA RYŚ - II Liceum Ogólnokształcące w Myślenicach
- ANGELIKA PUDLIK - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

B. W kategorii tanecznej:

- STUDIO TAŃCA "R" - GRUPA R3 "Na pokładzie" - Studio Tańca "R" w Sułkowicach
- ANNA PACHO - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
- ZESPÓŁ INTOX - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.
   
Jury serdecznie dziękuje Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi Kultury i Sportu w Dobczycach, Starostwu Powiatowemu w Myślenicach oraz Gminie Dobczyce za podjęcie się trudu organizacji Festiwalu.

Ponadto jury składa serdeczne podziękowania Wolontariuszom z Gimnazjum im. Jana Pawła II
w Dobczycach oraz Służbie Maltańskiej z Dobczyc za pomoc w organizacji Festiwalu.

Jury dziękuje również Telewizji Powiatowej Myślenice iTV, Miesięcznikowi SEDNO oraz Miesięcznikowi TAPETA za objecie patronatem eliminacji powiatowych Festiwalu.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.