header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

KRAKOWSKI FT 2015

Protokół z posiedzenia jury
Przeglądu Solowych i Zespołowych Form Tanecznych i Muzycznych SOLVAY 2015
Eliminacje Powiatu Krakowskiego Grodzkiego i Ziemskiego XXVIII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2015” w Krakowie w dniu 30 marca 2015r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 86 podmiotów wykonawczych – to jest 712 uczestników jury
w składzie:
–    Grzegorz Gargula
–    Adrian Kulik
–    Anna Wańtuch
postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy
(w kolejności występowania):

I. W kategorii tanecznej:
- Zespół Escape Junior - Uczniowski Klub Sportowy „Liszki 2010” w Liszkach
- Olga Krempicka – Centrum Kultury Ruczaj w Krakowie
- Zespół Irbis Dance Crew- UKS Irbis w Krakowie
- Dziecięce Studio Tańca FunkyFree GRUPA MŁODSZA – Dziecięce Studio Tańca FunkyFree
w Krakowie
- Kuba Kiełbiowski – Szkoła Tańca Twins Steps w Krakowie
- Zespół Odjazdersi – Szkoła Tańca Twins Steps w Krakowie
- Zespół FD 1 – Szkoła Tańca Frygi Drygi w Krakowie
- Formacja Joy – Szkoła Podstawowa nr 25 w Krakowie
- Zespół Tańca Współczesnego TaW GRUPA STARSZA - Młodzieżowy Dom Kultury
im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie
- Klasa IX- Szkoła Tańca Impression w Krakowie
- Zespół Wena Junior Kraków – Szkoła Tańca Wena w Krakowie
- Zespół MAT GRUPA III – Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie
- Zespół Wena X Squad – Szkoła Tańca Wena w Krakowie
- Natalia Milewska – Towarzystwo Wspierania i Rozwoju Sztuki Baletowej L’art. De la Danse
w Krakowie
- Zespół Wena Kids – Szkoła Tańca Wena w Krakowie
- Zespół Wena X Crew – Szkoła Tańca Wena w Krakowie
- Zespół Dance Effort II - Młodzieżowy Dom Kultury “Fort 49” Krzesławice w Krakowie

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

A. W kategorii tanecznej:
- Zespół Flow Michałowice – Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach
- Zespół Taneczny Cheerleaders „Winki” – SP nr 158 w Krakowie
- Zespół „Flame” – Elita Dance Centre w Krakowie
- Monika Cyganik - Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie
- Monika Trojan - Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie
- Zespół „Mali Mydlniczanie”- Klub Kultury Mydlniki w Krakowie
- Zespół „Informacja”- Szkoła Tańca Impression w Krakowie
- Zuzanna Michta i Natalia Kornaus- Młodzieżowy Dom Kultury “Fort 49” Krzesławice w Krakowie
- Zespół „Dance Effort” - Młodzieżowy Dom Kultury “Fort 49” Krzesławice w Krakowie

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.
   
Jury serdecznie dziękuje organizatorom eliminacji tj. Dyrekcji i Pracownikom Domu Kultury Podgórze oraz Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY za podjęcie trudu przygotowania i profesjonalnej realizacji imprezy.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego
w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.