header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

KRAKOWSKI FM 2015

Protokół z posiedzenia jury
Przeglądu Solowych i Zespołowych Form Tanecznych i Muzycznych SOLVAY 2015
Eliminacje Powiatu Krakowskiego Grodzkiego i Ziemskiego XXVIII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2015” w Krakowie w dniu 31 marca 2015r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 91 podmiotów wykonawczych – to jest 109 uczestników jury
w składzie:
–    Adrian Kulik
–    Karolina Leszko
–    Wojciech Wachułka
postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy
(w kolejności występowania):

I. W kategorii muzycznej:
- Zofia Sydor "Wielka Dama" - Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia, ul. Basztowa w Krakowie
- Zespół Wokalny DOMINO "Charleston nastolatków" - Młodzieżowy Dom Kultury
im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie
- Beata Boroń "Takiego chłopaka" - Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
- Patrycja Kaim "In The Arms Of An Angel" - Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Joanna Stoch "Moknie w deszczu diabeł" - Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Wiktoria Gorzkowska "Bound To You" - Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
- Marcin Salachna "Gdybym był bogaczem" - Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
- Daria Dys "Karuzela z madonnami" - Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
- Izabela Byczek "Ballada o niebie i ziemi" – Katolickie Centrum Edukacji Caritas Archidiecezji Krakowskiej w Krakowie
- Kamila Szczurek "Litania" - Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Weronika Kozłowska "It's Not Goodbye" - Gimnazjum w Świątnikach Górnych
- Julia Latosińska "Je t'aime" - Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów
w Zabierzowie
- Nikola Czepiel "Nad utratą"- Szkoła Podstawowa w Świątnikach Górnych
- Weronika Szyba "Gdzieś tam za tęczą" - Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów w Zabierzowie
- Adrianna Dijuk "Tylko w moich snach" - Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Magdalena Pletnia "Dobranoc Panowie" - Klub Kultury Wróblowice w Krakowie
- Zespół STILL LAUGHING "One Note Samba" - MDK "Dom Harcerza" im. prof. A. Kamińskiego przy ul. Lotniczej w Krakowie
- Agnieszka Sioła "Bubliczki" - Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów
w Zabierzowie

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

A. W kategorii muzycznej:

- Zuzanna Początek - Studio Teatru Muzyki i Tańca w Krakowie
- Zuzanna Rosa - Osiedlowy Klub Kultury Wola Duchacka - Wschód w Krakowie
- Zuzanna Radek - Kostka Publiczne Gimnazjum Jezuitów w Krakowie
- Jagoda Kudlińska - Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie
- Agnieszka Łachowska - Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
- Natalia Gościniak - Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
- Cecylia Wyroba - Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
- Katarzyna Koza - Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
- Monika Chmielarczyk - Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
- Edyta Niziołek - Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Agata Skrzyńska - Klub Kultury Wróblowice w Krakowie
- Kamila Noworyta - Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Adrianna Dijuk i Kamila Szczurek - Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.
   
Jury serdecznie dziękuje organizatorom eliminacji tj. Dyrekcji i Pracownikom Domu Kultury Podgórze oraz Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY za podjęcie trudu przygotowania i profesjonalnej realizacji imprezy.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego
w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.