header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

WIELICKI FM 2014

PROTOKÓŁ                                  Gdów 18 marca 2014

z oceny jury V Przeglądu Artystycznego Młodzieży i eliminacji powiatu wielickiego Festiwalu TALENTY MAŁOPOLSKI

w kategorii MUZYKA

Jury w składzie:
- Adrian Kulik - dyrektor Festiwalu Talenty Małopolski
- Karolina Leszko- wokalistka, juror Festiwalu Talenty Małopolski
- Adam Czyżowski –dyrektor Publicznej Szkoły Muzycznej I.st w Gdowie
- Edyta Trojańska-Urbanik- dyrektor Centrum Kultury w Gdowie
po uważnym wysłuchaniu uczestników postanawia przyznać:

w kategorii INSTRUMENTALIŚĆI:


I miejsce duet fletowy Sylwia Wrzesień i Małgorzata Mazurek - nominacja do udziału w Gali CK-art

II miejsce Łukasz Kozyra - Szkoła Muzyczna w Łącku

III miejsce równorzędnie:
- Marcin Pilch Szkoła Muzyczna w Sobolowie
- Mateusz Więcławek Szkoła Muzyczna w Łącku

wyróżnienie:
- Mikołaj Zdebski Szkoła Muzyczna w Trzcianie

Nominację do Festiwalu Talenty Małopolski otrzymuje duet fletowy Sylwia Wrzesień
i Małgorzata Mazurek


w kategorii SOLIŚCI

I nagroda Martyna Raczek Krzyszkowice nominacja do udziału w Gali CK-art

II nagroda Dominika Szyszka GOK Raba Wyżna oraz Aleksandra Walawska gimnazjum nr. 2 w Bochni nominacje do udziału w Gali CK-art

III nagroda Roksana Sadowska L.O im. J. Matejki w Wieliczce oraz Katarzyna Surowiak GOK Raba Wyżna

Wyróżnienia:
- Kamila Gajek gimnazjum nr. 2 w Bochni
- Mariola Skowronek Zespól Szkół w Gdowie
- Agata Kubik gimnazjum w Staniątkach
- Karolina Selwa MGOKiS Dobczyce
- Kinga Celary ZSZ w Wieliczce

Nominację do Festiwalu Talenty Małopolski otrzymują:
- Mariola Skowronek Zespól Szkół w Gdowie
- Roksana Sadowska L.O im. J. Matejki w Wieliczce
- Kinga Celary ZSZ w Wieliczce

w kategorii CHÓRY

I miejsce Chór CUD i przyjaciele nominacja do udziału w Gali CK-art

II miejsce Chór Magnum Sal- L.O im. J. Matejki w Wieliczce nominacja do udziału w Gali CK-art

III miejsce Chór gimnazjum w Kożmicach Wielkich

w kategorii DUETY

I równorzędna nagroda
Patrycja Kleczkiewicz i Aleksandra Dulik ZSZ w Wieliczce-nominacja do udziału w Gali CK-art

oraz

Karol Makuch i Bartłomiej Korajda nominacja do udziału w Gali CK-art

III miejsce
4ever Anna Bugajska i Anna Szczur

Wyróżnienie:
- Natalia Wójcik i Dominika Juszczyk ZSZ w Wieliczce

Nominację do Festiwalu Talenty Małopolski otrzymują:
- Patrycja Kleczkiewicz i Aleksandra Dulik ZSZ w Wieliczce
- Karol Makuch i Bartłomiej Korajda
- 4ever Anna Bugajska i Anna Szczur

kategoria ZESPOŁY WOKALNE i WOKALNO-INSTRUMENTALNE

I miejsce:
- zespół wokalny Gimnazjum nr. 2 w Bochni nominacja do udziału w gali CK-art

wyróżnienie:
- SQL Band ZSZ w Wieliczce

Jury serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w przesłuchaniach i gratuluje nagrodzonym.

Na tym protokół zakończono.