header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

OLKUSKI FM 2014

Protokół z posiedzenia obrad jury XXIV Powiatowego Festiwalu Kultury,

Eliminacje Powiatu Olkuskiego XXVII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2014”, które odbyły się w Kluczach w dniu 4 kwietnia 2014r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 71 podmiotów wykonawczych – to jest 96 uczestników jury w składzie:
– Karolina Leszko,
– Adrian Kulik,
– Wojciech Wachułka,
postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy
(wg kolejności występowania):

I. W kategorii muzycznej:

- Borys Stepanyan „Byłaś dla mnie wszystkim” – Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie
- Katarzyna Majka „Miasteczko cud” – Zespół Szkół nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu
- Aleksandra Duda „Titanium” – Zespół Szkół nr 1 w Bukownie
- Aleksandra Ozga „Autumn Leaves” – Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Gabriela Ocieczek „It’s Oh So Quiet” - Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Barbara Bukład „Orkiestry dęte” - Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Natalia Jajkiewicz „Jak to dziewczyna” - Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Anna Gaweł „Use Somebody” - Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Karolina Dudek „Tango Tandresse” - Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Dominika Sikora „Pomidory” – Dom Kultury w Wolbromiu
- Zespół „Szkolny Rock and Roll” - Dom Kultury w Wolbromiu
- Wiktoria Buchacz „Cud w szafie” – Efendi Clue w Bukownie
- Kamila Sioła „Miasteczko cud” – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

A. W kategorii muzycznej:

- Klaudia Piątek - Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie
- Sylwia Muzyk – Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie
- Joanna Ledeman - Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie
- Mateusz Jasica - Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie
- Zespół Wokalny OGNIKI – Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach
- Marysia Polak - Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach
- Gabriela Krel – Zespół Szkół nr 1 w Bukownie
- Patrycja Krymula – Szkoła Podstawowa nr 2 w Olkuszu
- Zespół Wokalny – Szkoła Podstawowa w Osieku
- Duet wokalno-instrumentalny FOLLOW THE CAT - Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Aleksandra Pałka - Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Justyna Haberka - Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Magdalena Pałka - Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Anita Szopa - Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
- Marlena Moś – Stowarzyszenie „Wszyscy dla Wszystkich” w Olkuszu

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.

Jury serdecznie dziękuje organizatorom eliminacji tj. Starostwu Powiatowemu w Olkuszu, a szczególnie Pani Magdalenie Medyńskiej oraz Dyrekcji i Pracownikom Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach za podjęcie trudu przygotowania i profesjonalnej realizacji imprezy.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego
w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.