header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

MYŚLENICKI 2014

Protokół z posiedzenia obrad jury eliminacji Powiatu Myślenickiego XXVII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2014”, który odbył się w Dobczycach w dniu 27 marca 2014r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 71 podmiotów wykonawczych – to jest 336 uczestników jury w składzie:
– Adrian Kulik
– Karolina Leszko
– Wojciech Wachułka
– Anna Wańtuch
postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy
(w kolejności występowania):

I. W kategorii muzycznej:
- Gabriela Murzyn „Jesteś mama” - Szkoła Podstawowa w Dobczycach
- Chór UNISONO „Kiedy umrę kochanie” - Zespół Placówek Oświatowych w Krzywaczce
- Zespół ANAFORA „Kierat” - Gimnazjum nr 1 w Myślenicach
- Martyna Raczek „Wariatka tańczy” - Gimnazjum w Krzyszkowicach
- Damian Dziadkowiec „Brunetki, blondynki” - Gimnazjum w Krzyszkowicach
- Lidia Brzyska „Boję się” - Myślenice
- Paulina Rusek "Wariatka tańczy" - I Liceum Ogólnokształcące w Myślenicach
- Honorata Burtan „Ja dla Pana czasu nie mam”- I Liceum Ogólnokształcące w Myślenicach
- Zespół DOTYK ANIOŁA „Tolerancja”- Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pcimiu

II. W kategorii tanecznej:
- Zespół Taneczny "RETRO" Retrzaki 1 - Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą w Sułkowicach
- Zespół INTOX 3 - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
- Zespół Taneczny "RETRO" Retrzaki 2 - Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą w Sułkowicach
- Zespół INTOX 2 - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
- Duet Anna Płonka i Wioletta Pudlik - Studio Tańca "R" w Dobczycach
- Zespół JAMAICA WAVE - Studio Tańca "R" w Dobczycach

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

A. W kategorii muzycznej:
- Szkolne kółko muzyczne - Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach
- Emilia Wielgus - Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
- Duet CAMBRIA - Gimnazjum im. H. Łasaka w Skomielnej Białej
- Zespół UNISONO - Gimnazjum im. H. Łasaka w Skomielnej Białej
- Julia Skupień - Szkoła Podstawowa w Skomielnej Białej
- Maja Kowalska - Gimnazjum w Dobczycach
- Sylwia Duda - Gimnazjum w Dobczycach
- Karolina Ryś - Gimnazjum nr 3 w Myślenicach
- Gabriela Rapacz - Gimnazjum im. Sługi Bożego ks. Michała Rapacza w Tenczynie
- Natalia Szymska - Gimnazjum nr 1 w Myślenicach
- Adrianna Zajda - Gimnazjum w Sułkowicach
- Zespół CRAZY ACCORDION TRIO - Wiśniowa
- Zespół THE DUMPLINGS - Zespół Szkół w Dobczycach
- Aleksandra Siatka - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
- Karolina Selwa - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

B. W kategorii tanecznej:
- Zespół Taneczny z Węglówki - Zespół Placówek Oświatowych w Węglówce
- Anna Płonka - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobczycach
- Zespół Gim-Dance Dobczyce - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobczycach
- Zespół INFINITY - Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach
- Zespół INTOX CHEER - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.
   
Jury serdecznie dziękuje organizatorom eliminacji, to jest Starostwu Powiatowemu w Myślenicach, panu Józefowi Tomala – Staroście Myślenickiemu, panu Marcinowi Pawlakowi - Burmistrzowi Gminy i Miasta Dobczyce,  panu Andrzejowi Topie - Dyrektorowi oraz pracownikom merytorycznym i technicznym MGOKiS w Dobczycach, wolontariuszom z Zespołu Pieśni i Tańca „Dobczyce” za podjęcie trudu przygotowania i profesjonalnej realizacji imprezy.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego
w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.