header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

KRAKOWSKI FT 2014

Protokół z posiedzenia jury
Przeglądu Solowych i Zespołowych Form Tanecznych i Muzycznych SOLVAY 2014
Eliminacje Powiatu Krakowskiego Grodzkiego i Ziemskiego XXVII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2014” w Krakowie w dniu 9 kwietnia 2014r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 78 podmiotów wykonawczych – to jest 594 uczestników jury
w składzie:
– Grzegorz Gargula
– Adrian Kulik
– Anna Wańtuch
postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy
(w kolejności występowania):

I. W kategorii tanecznej:

- Olga Krempicka - Centrum Kultury „Ruczaj” w Krakowie
- Duet „Black&White” Paulina Szczepaniec i Barbara Polak - Kraków
- Grupa Tańca Nowoczesnego „Mini Mini” - Centrum Kultury „Ruczaj” w Krakowie
- Klasa 3D - Szkoła Podstawowa nr 162 w Krakowie
- Klasa 6D - Szkoła Podstawowa nr 162 w Krakowie
- Julia Strylska - Szkoła Tańca Impression w Krakowie
- Zespół Taneczny „Kropki, kreski” - Szkoła Tańca Impression w Krakowie
- Zespół „Perfect” - Szkoła Tańca Impression w Krakowie
- Zespół „Flame” - Szkoła Tańca Elita Dance Center w Krakowie
- Natalia Milewska - „L’art. De la Danse” w Krakowie
- Duet Dominika Pyzioł i Agata Fyda - Szkoła Tańca Elita Dance Center w Krakowie
- Zespół „Wena Kids”- Szkoła Tańńca Wena w Krakowie
- Zespół „Frygi- Drygi” - Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów
- Aleksandra Kasperczyk - Kraków
- Kuba Kiełbiowski - Kraków
- Zespół „Dance Effort II” - Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie
- Odjazdersi Crew - Kraków
- Zespół “Dance Effort” - MDK Fort nr 49 „Krzesławice”
- Duet Zuzanna Michta i Natalia Kornaus - MDK Fort nr 49 „Krzesławice” w Krakowie
- Zespół „Adrenalinka Street Dance Crew” - Szkoła Tańca Twins Steps w Krakowie
- Zespół „Tangres” - Katolicki Dom Kultury im. ks. Kard. A. Sapiehy w Krakowie

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

A. W kategorii tanecznej:

- Aleksandra Chełmecka - Zespół Szkół Społecznych nr 1 w Krakowie
- Zespół MOS Wschód - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków Wschód
- Duet Monika Cyganik i Monika Trojan- MDK im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie
- Anita Stadnicka - Twins Step w Krakowie
- Marta Marczewska - SGAiS Olimpia Kraków
- Zespół Tańca Współczesnego TaW - grupa starsza – Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie
- Zespół Klub Podwawelski - sekcja Hip Hop- Klub Podwawelski w Krakowie
- Zespół „Baletki” ze Szkoły Podstawowej nr 47 - Edukacja Artystyczna Dzieci w Krakowie
- Maja Marcjan - Szkoła TańcaElita Dance Center w Krakowie
- Nikola Modelska - Szkoła Tańca Impression w Krakowie
- Zespół „Escape Team Kids” - Uczniowski Klub Sportowy „2000 Liszki” w Krakowie
- Zespół Tańca Nowoczesnego „Precedance” - Centrum Sztuki Współczesnej „Solvay” w Krakowie
- Zespół „Dance Effort III” - MDK Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie
- Zespół „Steps of Soul Street Dance Crew” - Szkoła Tańca Twins Steps w Krakowie
- Zespół Hip- Hop-owy “Freshest Crew”- CKiS w Skawinie
- Zespół Taneczny „Tip-Top” – Młodzieżowy Dom Kultury al. 29 Listopada w Krakowie

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.

Jury serdecznie dziękuje organizatorom eliminacji tj. Dyrekcji i Pracownikom Domu Kultury Podgórze oraz Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY za podjęcie trudu przygotowania i profesjonalnej realizacji imprezy.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.