header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

KRAKOWSKI FM 2014

Protokół z posiedzenia jury
Przeglądu Solowych i Zespołowych Form Tanecznych i Muzycznych SOLVAY 2014.
Eliminacje Powiatu Krakowskiego Grodzkiego i Ziemskiego XXVII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2014” w Krakowie w dniu 8 kwietnia 2014r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 98 podmiotów wykonawczych – to jest 128 uczestników jury w składzie:
– Adrian Kulik
– Karolina Leszko
– Wojciech Wachułka
postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy
(w kolejności występowania):

I. W kategorii muzycznej:
- Judyta Homoncik „Bolą mnie nogi” – Kraków
- Zofia Sydor „A to co mam” – Państwowa Szkoła Muzyczna im. Fryderyka Chopina w Krakowie
- Zuzanna Rosa „Grande Valse Brillante” – Osiedlowy Klub Kultury Wola Duchacka w Krakowie
- Wiktoria Sikorska „Jeszcze w zielone gramy” – Śródmiejski Ośrodek Kultury w Krakowie
- Magdalena Pletnia „Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia” - Osiedlowy Klub Kultury Wróblowice w Krakowie
- Joanna Stoch „Only Hope” – Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Marta Sokołowska „Ja się boję sama spać” – Kraków
- Daria Dys „Przekleństwo Millhaven” – Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
- Anna Ożóg „Modlitwa o miłość prawdziwą” - Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Hanna Solarczyk „Motylem byłam” – Młodzieżowy Dom Kultury DOM HARCERZA w Krakowie
- Patrycja Kaim „Almost Lover” - Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Kamila Szczurek „Something’s Got a Hold On Me” – Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Małgorzata Zgrzywa „Gdybyś” - Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
- Duet Adrianna Dijuk, Edyta Niziołek „Tell Him” - Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Edyta Niziołek „Hurt” - Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Adrianna Dijuk „Sama wciąż” - Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Julia Latosińska „Lustro” – Samorządowe Centrum Kultury w Zabierzowie
- Anita Noworyta „Polska Madonna” - Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Karolina Kucharska „Valerie” – Kraków
- Zespół VERSO „Niech żyje bal” - Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

A. W kategorii muzycznej:
- Małgorzata Pawlik – Szkoła Podstawowa nr 61 w Krakowie
- Duet Grzegorz Hałuszczak, Julia Lachiewicz – Kraków
- Katarzyna Fiedor – Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach
- Agnieszka Łachowska – Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
- Małgorzata Hodurek – V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
- Aleksandra Majka -  Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
- Wilhelm Pasterz - Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach
- Jagoda Wiecha - Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
- Krystyna Saugo-Surówka - Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Zespół JASZCZWÓRY – IV Licem Ogólnokształcące w Krakowie
- Ireneusz Musiał - Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Agata Skrzyńska – Osiedlowy Klub Kultury Wróblowice w Krakowie
- Magdalena Kwinta - Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
- Zuzanna Sikora – Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana w Krakowie
- Emilia Batko - Osiedlowy Klub Kultury Wróblowice w Krakowie
- Aleksandra Żmuda – Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
- Natalia Rodak - Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
- Aleksandra Grabowska – Studio Ruchu i Piosenki NUTKI w Krakowie
- Barbara Masiulaniec – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie
- Gabriela Świerczek - Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
- Grupa wokalna VABANK - Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
- Beata Boroń - Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
- Agata Włodarczyk - Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Joanna Dudek - Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Klaudia Zboralska – Kraków
- Natalia Salwerowicz – Gimnazjum nr 29 w Krakowie
- Karolina Kijak – Studio Piosenki FARAFKA w Krakowie

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.

Jury serdecznie dziękuje organizatorom eliminacji tj. Dyrekcji i Pracownikom Domu Kultury Podgórze oraz Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY za podjęcie trudu przygotowania i profesjonalnej realizacji imprezy.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego  w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.