header_logo

Małopolski festiwal form muzycznych i tanecznych

“TALENTY MAŁOPOLSKI”

header_logo
Menu

BRZESKI 2014

Protokół z posiedzenia obrad jury eliminacji Powiatu Brzeskiego XXVII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2014”, który odbył się w Czchowie
w dniu 28 kwietnia 2014r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 54 podmiotów wykonawczych – to jest 137 uczestników jury w składzie:
– Adrian Kulik
– Karolina Leszko
– Wojciech Wachułka
postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy
(w kolejności występowania):

I. W kategorii muzycznej:
- Zespół FUSION „Leniwy diabeł” – Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie
- Zespół DWA FLETY I PERKUSYJNE GADŻETY „Doggy’s Flirt” – Zespół Szkół i Przedszkola
w Domosłowicach
- Emilia Gliździńska „Miasteczko cud” – Publiczne Gimnazjum w Porąbce Uszewskiej
- Daria Reczek „Valerie” – Publiczne Gimnazjum w Jadownikach
- Aneta Kural „Gdzie ci mężczyźni” – Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku
- Daria Kukla „Je t’aime”- Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku
- Bartłomiej Kozdrój „Skyfall” – Zespół Szkół w Czchowie

II. W kategorii tanecznej:
- Zespół BŁYSK – Centrum Kultury w Gnojniku

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

A. W kategorii muzycznej:

- Edyta Pałucka – Szkoła Muzyczna I stopnia w Domosławicach - filia w Porąbce Uszewskiej
- Katarzyna Gawęda – Publiczne Gimnazjum nr 2 w Brzesku
- Joanna Pajor – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku
- Franciszek Podłęcki – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Brzesku
- Kuba Pachel – Zespół Szkół w Tymowej
- Patrycja Mytnik – Zespół Szkół, Publiczne Gimnazjum w Woli Dębińskiej
- Izabela Sacha – Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku
- Sara Widła – Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku
- Jędrzej Rosa – Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku
- Katarzyna Szlachta – Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku
- Magdalena Szydłowska – Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku
- Michał Uchwat – Zespół Szkół i Przedszkola w Domosławicach
- Natalia Zając – Publiczne Gimnazjum w Gnojniku
- Karolina Bodek – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie
- Natalia Sikora - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie

B. W kategorii tanecznej:
- Zespół HOP DANCE – Brzeska Akademia Ruchu
- Duet Patrycja Tekiela i Natalia Kraj – Publiczne Gimnazjum w Gnojniku

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.

Jury serdecznie dziękuje organizatorom eliminacji powiatowych, tj.:
- Starostwu Powiatowe w Brzesku
- Urządowi Miejskiemu w Czchowie
- Urządowi Gminy w Iwkowej
- Miejskiemu Ośrodkowi Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie

- Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Iwkowej

- Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie

- Publicznemu Gimnazjum w Czchowie
za podjęcie trudu przygotowania i profesjonalną realizację imprezy.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego
w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.